להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון העיר חיפה  - מפת הגעה

אם אתם מטיילים בחיפה ורוצים להיחשף לתרבות העירונית של העיר ולמגוון האוכלוסיות שיש בה, מוזיאון העיר חיפה הוא מה שאתם מחפשים. הוא קיים כמעט 20 שנה והוא ממוקם במבנים טמפלריים בעיר בשדרות בן גוריון, מוזיאון שמספק הצצה אל ההיסטוריה של האוכלוסיות השונות שפקדו את העיר במהלך השנים. לחיפה סיפור ייחודי ומרתק בישראל והמוזיאון עוסק באירועים שהתרחשו בעיר ובשינויים שנגרמו בעקבות האירועים הללו ויש בו ימי עיון, סדנאות, סיורים ומפגשים שגולשים מחוץ לגבולות המוזיאון אל העיר עצמה ואל האתרים שבה.

במוזיאון ניתן לצפות בתערוכות שונות שמחלפות כמו גם בתערוכות קבע במקום, תערוכות שנוגעות בשאלות קריטיות על העיר כמו גם שופכות אור על דמותה. בין התערוכות ישנן תערוכת הרכבת החיג'זית, הנוצרים בישראל ובחיפה, נמל חיפה, חיפה בתקופת המנדט הבריטי ורבות אחרות.


ממנהרות הכרמל למוזיאון העיר חיפה

בשביל להגיע למוזיאון העיר חיפה ממנהרות הכרמל, צריך לצאת המחלף רופין ולהתחבר איתו אל דרך תל הגיבורים. בכיכר שבאזור נחלה צריך לצאת שמאלה אל רחוב אבן גבירול, ובהמשך לפנות שמאלה אל מעלה השחרור. בכיכר הבאה פונים אל שיבת ציון וממשיכים עד הפנייה שמאלה לשדרות המגינים ובכיכר פונים ימינה אל שדרות בן גוריון לכיוון מוזיאון העיר. כשאין פקקים מיוחדים, הדרך ממנהרות הכרמל מהיציאה במחלף רופין ועד למוזיאון העיר חיפה לוקחת לא יותר מעשר דקות.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: