להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון מאנה כץ  - מפת הגעה

מוזיאון מאנה כץ הינו מוזיאון שנחשב לאחר ממוזיאוני חיפה והוא מוקדש ליצירותיו של הצייר מאנה כץ שנחשב לאחד הציירים החשובים. מאנה כץ התגורר ברחוב יפה נוף שם נמצא גם המוזיאון שעל שמו ושם הוא גם צייר את ציוריו. מי שמחפש אומנות במיטבה ימצא אותה במוזיאון זה שהוא אחד מלא מעט מוזיאונים חשובים שהעיר חיפה מציעה. המוזיאון שכפי שציינו היה גם ביתו של מאנה כץ היה חלק מהסכם בו מאנה כץ יקבל בית מהעירייה ובתמורה יוריש לה את יצירותיו.

המוזיאון הוא מקום מפגש לרבים בין המרחב שהזין את יצירותיו של כץ ובין עולם התרבות שאינו תחום בזמן, וניתן למצוא בו רישומים שונים, ציורי פסטל, ציורי שמן, מים ואחרים. למאנה כץ היו גם אוספים פרטיים של שטיחים מזרחיים, פסלי גבס וארד וכן פריטי יודאיקה רבים כמו פרוכות, כתרים, מנורות וחפצים אחרים. במוזיאון ישנן תערוכות מתחלפות אך מתוכננות בו גם תערוכות קבועות בהן יוצגו פריטים מהאוספים של מאנה כץ.

 

הגעה למוזיאון מאנה כץ דרך מנהרות הכרמל

אם אתם רוצים להגיע למוזיאון מאנה כץ ממנהרות הכרמל, אתם צריכים לרדת במחלף רופין לכיוון ורדיה ולנסוע עם הכביש שמתחברת לרחוב ביכורים. לאחר שמסיימים את רחוב האסיף צריך לקחת שמאלה אל שדרות קיש, לעבור את בית חולים אלישע על דרך יפה נוף עד שמגיעים אל המוזיאון.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: