להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

יפה נוף  - מפת הגעה

רחוב יפה נוף בחיפה הוא למעשה טיילת יפה נוף או בשמה השני – טיילת לואי. זו טייל שנתרמה על ידי מי שהיה הקבלן של הגנים הבהאיים ואשתו – פול ומאי גולשדמיט אשר שכלו את בנם לואי בשנת 1971 ותרמו את הטיילת על שמו. הטיילת נפרשת על פני 400 מטרים והיא מציעה את אחת מנקודות התצפית היפות ביותר בעיר ויש אומרים שבישראל בכלל.

אז מה אפשר לראות מטיילת יפה נוף? מטיילת יפה נוף נשקף נוף פנורמי מדהים לכיוון עכו, נהריה, הרי הגליל, ראש הנקרה, חיפה והקריות כמובן וביום טוב אפשר לראות גם את החרמון. אם אתם מגיעים עם ילדים, בטיילת ישנה חורשה עם מתקני שעשועים ליד מלון דן כרמל, יש בה מדשאות רחבות ידיים והמון מקום לשחק. לרומנטיקנים, טיילת לואי הופכת לנקודת תצפית לאוהבים בעיקר בשעות בין הערביים עם שקיעת השמש ובמהלך הערב היא מוארת עם עמודי תאורה ומספקת גם אז נוף מרהיב של אורות מנצנצים.


הגעה ממנהרות הכרמל

אז איך מגיעים לטיילת יפה נוף ממנהרות הכרמל? נוסעים מזרחה במנהרות ויורדים במחלף רופין. ממשיכים עם הכביש לכיוון ורדיה ויוצאים שמאלה אל רחוב שמשון. בהמשך פונים ימינה לרחוב ביכורים ואז שמאלה לשדרות קיש. המשכם של שדרות קיש הוא רחוב יפה נוף בו תסעו עד שתגיעו אל הטיילת ואל הנוף המרהיב שהיא מציעה.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: