להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

טיילת לואי  - מפת הגעה

לא משנה אם הגעתם לחיפה עם משפחה וילדים או כזוג לחופשה רומנטית, אתם לא יכולים לעבור בעיר בלי לבקר בטיילת לואי המפורסמת. טיילת לואי היא טיילת לאורך רחוב יפה נוף, טיילת שהוקמה בשנת 1992 ומשקיפה לנוף מפרץ חיפה ונמתחת ממלון ביי ויו ועד לאנדרטת הקיסר. הטיילת נתרמה על ידי הקבלן הראשי של הגנים הבהאיים הלא הוא פול גולדשמיט, והיא קרויה על שם בנו, לואי (אריאל) שנהרג בתאונת דרכים כעשרים שנה קודם לכן.

מה אפשר לראות בטיילת לואי? לא מעט. יש בה את בריכת האיילה בגן "יפה נוף" שהיא בריכה עם מפל קטן ופסל של איילה ולמרגלותיה עופר, יש בה מרפסת תצפית לכיוון רכס רמים, לגליל המערבי ולמפרץ חיפה, יש חורשה קטנה לזכר ביקור הקיסר הגרמני וילהלם השני, ואת מסעדת הרונדו שהיא המסעדה של מלון דן כרמל והיא בנויה ממבנה מעוגל על עמודים אלכסוניים כשנוף מפרץ חיפה פרוש בפני הסועדים (המסעדה מועדת לאורחי המלון ולאירועים אך ניתן לראות אותה)

הגעה ממנהרות הכרמל

בשביל להגיע לטייל לואי ממנהרות הכרמל תצטרכו לרדת במחלף רופין ולפנות שמאלה לכיוון ורדיה. תמשיכו עם הכביש ובכיכר צאו ביציאה השנייה אל שמשון ואז פנייה לעבר רחוב ביכורים. כשתגיעו לשדרות קיש תפנו שמאלה ותמשיכו ישר על רחוב יפה נוף עד שתגיעו לטיילת לואי. זה אמור לקחת לכם כעשר דקות ללא פקקים.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: