להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

חוף דדו וחוף זמיר

   שירותים    מקלחות
חוף דדו וחוף זמיר
חוף דדו וחוף זמיר

חוף דדו הוא החוף הפופולרי ביותר בקרב תושבי חיפה, ולא בכדי. בחוף זה נמצאת טיילת חוף ארוכה ויפה הכוללת מגוון אטרקציות, וכן מסעדות ובתי קפה שמציעים שרות על קו המים ותורמים לאווירה תוססת וצעירה.

חוף דדו משתרע מאזור תחנת חוף הכרמל של רכבת ישראל ועד למלון לאונרדו השוכן בצידה הצפוני. רצועת החוף המוכרז המיועד לרחצה משתרעת מצידו הדרומי של חוף הסטודנטים ולאורך 400 מטרים, וכוללת 4 עמדות הצלה. צמוד לחוף קיימת חניה מסודרת וגדולה, הכוללת גם מקומות שמורים לבעלי מוגבלויות.

לאורך הטיילת מוקמו ספסלים לרווחת המבקרים ומדשאות רחבות בהן אפשר לנוח וליהנות מהאווירה התוססת, ובנוסף לכך ישנם כיסאות נוח הניתנים לשימוש ללא עלות על קו חוף הים. חשוב לציין שהחוף הצפוני נגיש לכיסאות גלגלים, ובכלל זה ירידה משופעת לחוף המאפשרת גישה נוחה, ובמקום אף יש מקלחות ושירותים מותאמים.

חוף דדו וחוף זמיר

בימות הקיץ מתקיימים בחוף דדו אירועים רבים, בין אם מטעם העיריה ובין אם אירועים פרטיים שונים. בסופי שבוע מתקיימת בטיילת הרקדה המונית שמושכת אליה קהל רב ומגוון, ברחבה מרוצפת ונוחה. במקום נמצא גם אמפי תיאטרון מפורסם הנושק לים, ובימי חופשת הקיץ מתקיימות בו הפעלות לילדים ולכל המשפחה. בנוסף לכל זה טיילת החוף מאופיינת בשוחרי הכושר הצועדים לאורכה ומתעמלים במתקני ההתעמלות הפרוסים לאורכה.

בצדו הדרומי של החוף ממוקם מתחם הקמפינג בו ניתן להבעיר אש ונמצאים בו ספסלי ישיבה מאבן. מאחר וזהו אחד החופים הבודדים המוכרזים לאורך מפרץ חיפה בו ניתן להבעיר אש, המתחם מזמין אליו משפחות רבות וצעירים למפגשים קבוצתיים, והוא שוקק חיים לאורך כל שעות היום. עוד ניתן למצוא בחלק הדרומי של החוף גם מגרש כדור עף חופים, עם כל הציוד הדרוש.

חשוב לציין שעל מנת לשמור על בטיחותם של המשתמשים בטיילת, ההולכים והרצים כאחד, הרכיבה באופניים בטיילת אסורה בהחלט. עוד כדאי לדעת, שבחוף יש אזור האסור למשחקי מטקות, וכמובן שהרחצה אסורה באזורים שאינם מיועדים לכך.

איך מגיעים:

מהיציאה הדרומית של מנהרות הכרמל ממשיכים על כביש 23 לכיוון מת"ם. נכנסים למתחם ונוסעים לכיוון התחנה המרכזית. עולים במחלף ופונים שמאלה לכיוון תחנת רכבת "חוף הכרמל". ממשיכים עם הכביש המתעקל עד שמגיעים לאזור החניה הרחב.


קישור למפת הגעה

*המידע מוגש כשירות לציבור, הפרטים המצויינים בכתבה עלולים להשתנות מעת לעת.

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל
נגישות |     haifa-beaches/ א    א    א
מנויים ברכב פרטי משלמים פחות - רק 6.95 שח למקטע
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרף כמנוי    5424*
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
א
  
א
  
א
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: