להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

חוף הכרמל (חוף מרידיאן)

הדפס
   שירותים    מקלחות
חוף הכרמל (חוף מרידיאן)
חוף הכרמל (חוף מרידיאן)

חוף הכרמל הוא חוף רחצה יפה ופסטורלי, השוכן בקצה הצפוני של הטיילת חוף הכרמל, למרגלות מלון לאונרדו הצמוד אליו. חוף הרחצה המוכרז משתרע על פני כ-40 מטרים של חולות נעימים, ובצדו שובר גלים המאפשר שהיה נוחה יחסית גם בימים בהם הגלים גבוהים.

ברצועת החוף בין קו המים לכביש ניתן למצוא מגרש כדורעף חופים ומגרש כדורגל חופים לשימוש המבקרים. אטרקציות ספורטיביות נוספות וייחודיות לחוף הן לימודי שיט על קייק או חסקה, בתיאום מראש עם מועדון הספורט הימי השוכן במתחם החנויות בחוף. בנוסף לספורט ימי, ישנן קבוצות ריצה רבות אשר פעילות בחוף הכרמל, ויש בו גם מתקני כושר הפזורים על החוף.

חוף הכרמל צמוד לחוף דדו, כך שלמעשה הטיילת הצמודה לחוף מחברת את שני החופים. עובדה זו מאפשרת הליכה רציפה לאורך הים, אשר מתחברת בהמשך לטיילת של פארק הכט. לאורך כל הטיילת ישנם פאבים ומסעדות לצד ספסלי ישיבה וכרי דשא, כך שתמיד ניתן לעצור ולנוח על כוס קפה או גלידה.

חוף הכרמל (חוף מרידיאן)

בדומה לשאר החופים המוכרזים בחיפה, בחוף ישנם שירותים, מלתחות ומקלחות, וכן צליות וכיסאות נוח, אך השירותים ניתנים בשעות הרחצה בלבד.

חלקו הצפוני של החוף כולל רצועת חוף סלעית הצמודה לטיילת, אשר אינה מתאימה לרחצה אך מרהיבה ביופייה. אפשר לשבת על הסלעים, להביט בשקיעה ובמים השקופים וליהנות מאווירה של רוגע ושלווה.

החניה ממוקמת דרומית לחוף, ונמצאת בסמוך למדשאה עליה בוחרים מתרחצים רבים למקם אוהלים ולעשות על האש.

איך מגיעים:

כניסה צפונית:
מהיציאה הדרומית של מנהרות הכרמל פונים ימינה וממשיכים עם הכביש על הפניה לרחוב מסילת ישרים מתחברים לכביש 4 ופונים במסעדת "מקסים" שמאלה. ממשיכים עם הכביש המתעקל ועוברים מתחת למסילת הרכבת. לאחר מכן ממשיכים עם הכביש וחונים במפרצי החניה המסומנים.

כניסה דרומית:
מהיציאה הדרומית של מנהרות הכרמל ממשיכים בכביש 32 עד מתם, עולים על המחלף ויורדים לכוון תחנת הרכבת "חוף הכרמל". בכיכר יוצאים ביציאה השלישית ונכנסים לכביש הגישה של מלון לאונרדו. ממש לפני המלון. פונים לחניה מסודרת הצמודה למדשאה ירוקה.

קישור למפת הגעה 

*המידע מוגש כשירות לציבור, הפרטים המצויינים בכתבה עלולים להשתנות מעת לעת

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרף כמנוי    5424*
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: