להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

יעדים בעלי חשיבות שחובה לבקר בהם בצפון

יעדים בעלי חשיבות שחובה לבקר בהם בצפון
יעדים בעלי חשיבות שחובה לבקר בהם בצפון

אם אתם מתכוונים להגיע בקרוב לצפון, יש לכם לא מעט מה לראות בו. הצפון הוא אזור מדהים, אזור שמציע כל כך הרבה ירוק, טבע ונופים מרהיבים, לצד אתרי תרבות ומורשת כמו גם מקומות בילוי ואטרקציות שמתאימות לכולם. אזור חיפה והצפון מציע לכם יעדים רבים בעלי חשיבות שאם אתם שם אתם לא יכולים לפספס והנה כמה מאותם יעדים שכדאי להכיר:

הגנים הבהאיים

אין סיכוי שלא שמעתם עליהם ואם ביקרתם בחיפה ולא הייתם שם, לא באמת ביקרתם בה. הגנים הבהאיים הם מאתרי התיירות הפופולאריים ביותר במזרח התיכון, והם מושכים למעלה ממיליון מבקרים בשנה בין אם אלו תושבי ישראל ובין אם אלו תיירים. אלו גנים מעוצבים עם גינון מדהים ותבניות גיאומטריות, והם ברשימת אתרי המורשת של אונסקו. אתם חייבים להגיע אליהם אם אתם באזור חיפה.

המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל

יכול להיות שאת השם הזה לא שמעתם עדיין אבל על ה"מדעטק" בטוח שמעתם באמצעי התקשורת. זהו מוזיאון שיעניין ילדים ומבוגרים כאחד, ויש בו תצוגות קבועות כמו גם תערוכות מתחלפות בתחומים שונים כמו כימיה, אקוסטיקה, חלל, תעופה, ומדע בכלל. כל הרעיון שלו הוא להנגיש את עולם הטכנולוגיה לקהל הרחב, ומתקיימות בו בשגרה סדנאות לקבוצות תלמידים ומפגשים מסוגים שונים.

פארק הכרמל

אתנחתא קלה מתרבות ומדע היישר לעולם הטבע העשיר שהצפון מציע לנו. פארק הכרמל הוא אזור שלם של שמורות וגנים לאומיים והוא כולל גם כמה יישובים שנמצאים בתוכו. יש בו כמובן צמחייה עשירה ובעלי חיים מעניינים, יש בו ממצאים פרהיסטוריים ויש בו לא מעט מקומות לטייל בהם. אם אתם מחפשים נחלים ומסלולים מרתקים כמו גם חניון ואפשרות ללינת שטח, פארק הכרמל הוא בהחלט המקום אליו אתם צריכים להגיע.

כפר האומנים עין הוד

סיימתם בפארק הכרמל, עשיתם על האש עם המשפחה או סתם פיקניק כייפי ועכשיו אתם רוצים לספוג קצת אומנות. כפר האומנים עין הוד הוא בדיוק מה שאתם צריכים, זהו כפר בדרום הכרמל שרשום כאגודה שיתופית להתיישבות. יש בו גלריות מרתקות של תושבי המקום שמציגות עבודות בתחומים שונים, יש בו גלריה מרכזית ויש בו אמפי תיאטרון כמו גם מוזיאון וסדנאות שונות. בעין הוד פועלים גם אנשים מעניינים כמו ציירים, סופרים, אדריכלים, זמרים ואמנים אחרים. עשרה מזוכי פרס ישראל גרים בכפר האומנים עין הוד מה שיכול להעיד מעט עלה האוכלוסייה המעניינת שגרה שם.

תתכננו נכון ותיהנו מכל רגע

אם אתם מגיעים לאזור הצפון יש שלל יעדים בעלי חשיבות שאתם יכולים וצריכים לבקר בהם. כדאי לכם מאוד להיעזר במנהרות הכרמל, כביש נוח מאוד שיכול לקחת אתכם לכל מקום באזור ולקצר לכם לא מעט זמן. עם תכנון נכון אתם יכולים לנצל מצוין כל רגע.

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרף כמנוי    5424*
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: