להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

איך לתכנן טיול בצפון בצורה נכונה?

איך לתכנן טיול בצפון בצורה נכונה?
איך לתכנן טיול בצפון בצורה נכונה?


יכול להיות שאתם זוג צעיר שרוצה להתרחק קצת מהמרכז ולטייל בצפון לרגל יום הולדת, יום נישואין או סתם ככה כי בא לכם ויכול להיות שאתם משפחה עם ילדים, או אפילו לבד. אין כמו הצפון כיעד לטיול, יעד עם נופים מדהימים, מסלולי טיול מרהיבים ואין סוף אטרקציות.

הצפון מציע את כל האפשרויות. הוא מציע טבע מעניין ומגוון, הוא מציע מקומות בילוי כיפיים והוא מציע חופים ומקומות יפיפיים להעביר בהם את הזמן. כל מה שצריך זה לתכנן נכון את הטיול ולא "לנחות" בצפון ולהתחיל לחפש מה לעשות. אז הנה כמה טיפים לתכנון נכון של הטיול שלכם בצפון:

אל תוותרו על הטבע

עם כל הכבוד למקומות הבילוי, לחופים המרהיבים שישנם ולאין סוף האטרקציות שהצפון מציע, אין כמו הטבע עצמו. יש מסלולים רבים בצפון מסוגים שונים, מסלולים למיטיבי לכת ולכאלו שלא רגילים להזיז את עצמם יותר מידי. יש מסלולים אתגריים ויש מסלולים קלים, הכול תלוי כמובן במטיילים עצמם. גם אם אתם לא רגילים לעשות מסלולים רגליים אל תוותרו לעצמכם ולכו על משהו קליל ונחמד ועדיף עם מים.

כמובן שאם יש איתכם מישהו מוגבל, כדאי מאוד לבדוק שיש נגישות מלאה למקום אליו אתם מתכננים להגיע.

תעשו שיעורי בית לפני


הצפון מציע גם לא מעט אתרים בעלי משמעות לאומית, אתרי תרבות ואתרים היסטוריים. זה נחמד להגיע למקום כזה ולקרוא מעט אם יש במקום מידע כתוב, אבל אין כמו לעשות שיעורי בית, להגיע מוכנים במידה כמובן שאתם מתכננים את המסלול שלכם מראש. בעיקר אם יש לכם ילדים, אל תוותרו על לימוד מוקדם על האתרים אליהם אתם אמורים להגיע. זה מעשיר וזה יעניין אותם הרבה יותר ממה שנראה לכם.

שהילדים לא ישתעממו...

ולצד כל זאת, עם כל הכבו לאתרי מורשת והיסטוריה ועם כל הכבוד למסלולי הליכה מפרכים יותר או פחות, אם אתם מגיעים עם ילדים אתם חייבים לעניין אותם. זה אומר לקחת אותם לאטרקציות שונות ובצפון לא חסרות כאלו. יש רכיבה מסוגים שונים אבל מילת המפתח בשילוב בין ילדים ואטרקציה היא – מים. יש לא מעט נחלים ומעיינות, מסלולי שייט עם קייאקים, סירות מנוע, אבובים ומה לא... באטרקציה עם מים הם ייהנו בטוח אבל יש גם אחרות וגם עליהן כדאי לברר מראש.

תתכננו מראש את הנסיעה

בבואכם לתכנן את הטיול שלכם בצפון, כדי שהוא "יזרום" וגם כדי לחסוך לא מעט דלק, כדאי שתתכננו אותו לפרטים, מה יהיה לפני מה. כדאי גם שתנצלו את מנהרות הכרמל שמאפשרות הגעה מהירה לכל האזור וממנו, כך שתוכלו להספיק כמה שיותר בזמן שיש לכם. אל תוותרו על טיול בצפון ועל מה שהוא מציע. אתם ומי שאיתכם יזכור את הטיול הזה עוד זמן רב.

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרף כמנוי    5424*
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: