להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

נחל יגור  - מפת הגעה

על קיבוץ יגור שבכרמל רובינו שמענו אך על נחל יגור שנמצא בצידו המזרחי והתלול של הכרמל עם סדרת מפלים מדהימה לא כל אחד מכיר. הנחל מספק תצפית מרהיבה על כל אזור העמקים והוא מציע גם פריחה מדהימה שניתן לראות בחודשים שונים בשנה ובעיקר בחודש מאי.

שמו השני של נחל יגור הוא ואדי שומריה על שם שיחי השומר הגדלים באזור, והוא עובר בפארק אשדות יגור שנחשב לחלק מפארק הכרמל. הנחל זורם לכיוון עמק זבולון והוא עובר בקיבוץ יגור, וניתן לטייל בו במספר מסלולים בהתאם לדרגות הקושי, שחלק מהמסלולים הללו הם מסלולים מעגליים אליהם ניתן להגיע עם הרכב קרוב יחסית ולחזור לאותה הנקודה.

למי מתאים ביקור במקום? למי שמחפש מעט אתגרים, מסלולים מעניינים הם ניתן להיחשף אל הטבע במיטבו. המסלולים במקום מתאימים הן למבוגרים והן לילדים ואין נגישות במקום לבעלי מוגבלויות. טיול במקום הוא חוויה בלתי נשכחת רק חשוב לברר לפני כן מה עומד להיות מזג האויר באזור.

הגעה ממנהרות הכרמל

אם אתם רוצים להגיע אל נחל יגור ואתם יוצאים ממנהרות הכרמל, תצטרכו לנסוע מזרחה ולהמשיך בענבר. שם תצטרכו לפנות ימינה אל הנפח ולהתמזג אל דרך העמקים כביש 75. עם הכביש תמשיכו לכיוון דרום מזרח ובהמשך תתמזגו אל כביש 752. בכיכר הבאה יוצאים אל היציאה השנייה ופונים שמאלה לכיוון כביש ההר הירוק עד שמגיעים ליעד.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: