להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

גבעת העיזים  - מפת הגעה

אם אתם מתכננים לטייל בעיר חיפה ואתם רוצים להיחשף גם לירוק שעוד נשאר בה, אתם חייבים לבקר בגבעת העיזים. לא סתם מאות אנשים מגיעים אליה בשבתות או אחר הצהריים אלא בגלל שזו הריאה הירוקה האחרונה של העיר. גבעת העיזים היא האזור הטבעי הגדול ביורת שנשאר בעיר, אזור בו ניתן לראות צבועים, חזירי בר, תנים, שפנים, צבים, ציפורי שיר, עופות דורסים ודורבנים.

גבעת העיזים משמשת כאתר פנאי ובילוי לתושבי השכונה הסמוכה כמו גם לתיירים ולמבקרים שמטיילים בעיר. היא שוכנת בין רמת אשכול מצפון לבין שכונת דניה מדרום, סמוך לשכונת רמת בגין. בין אם אתם מגיעים לעיר לבד או עם בני זוג וכמובן, אם אתם מגיעים עם ילדים ורוצים להיחשף לאוויר ולירוק שהעיר מציעה, אתם חייבים לבקר בגבעת העיזים (למרות שדווקא עיזים אין בה)

הגעה לגבעת העיזים ממנהרות הכרמל

ממנהרות הכרמל ממשיכים ופונים ימינה אל דרך שמחה גולן ופונים לאחר מכן אל דרך פיק"א. ממשיכים עם הכביש עד שמגיעים אל הפנייה שמאלה אל כביש 672 וממשיכים איתו עד לפנייה ימינה אל ליונל ווטסון. בהמשך פונים ימינה אל משה סורוקה וכשהכביש משתנה לרחוב בני ברית, מגיעים אל גבעת העיזים.
זה בדיוק הזמן לבקר בה מכיוון שיש לה כבר תוכניות בנייה שתושבי האזור מנסים להילחם בהן בשביל לשמור על הפינה הירוקה הזו, אך לא בטוח שהם יצליחו לעולם.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: