להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון מוניו גיתאי לאדריכלות בחיפה  - מפת הגעה

אם אתם מטיילים בעיר ואתם מתעניינים בעיצוב ואדריכלות, מוזיאון מוניו גיתאי לאדריכלות יכול מאוד לעניין אתכם. זהו המוזיאון הראשון בישראל שהוקדש לתחום זה, והוא נקרא כך מכיוון שהוא מוקדש לחייו ופועלו של האדריכל בן העיר חיפה פרופסור מוניו גיתאי וינרוב. המוזיאון הוקם במשך 3 שנים ונפתח בספטמבר 2012, על ידי בנו של פרופסור גיתאי, בימאי הסרטים עמוס גיתאי.
ישנו במקום גם ארכיון של עבודותיו של פרופ' גיתאי וינרוב כמו גם תערוכות מתחלפות בנושאי אדריכלות מקומית ובינלאומית. מי שמגיע למקום יכול לברר קודם על הפעילויות המתקיימות בו ויוכל לתזמן את הביקור למפגש עם אמנים שונים שמתקיים כחלק מפעילות המקום, שיח עם יוצרים שתחום עבודתם קרוב לתחום האדריכלות ואחרים. מי שחובב אומנות זהו אחד המקומות המעניינים ביותר בעיר חיפה שמומלץ לבקר בו.

הגעה ממנהרות הכרמל

מי שנוסע על מנהרות הכרמל ורוצה להגיע למוזיאון מוניו גיתאי לאדריכלות, יצטרך לצאת אל עבר נווה שאנן ואז לכיוון רחוב ורדיה. לאחר מכן ממשיכים אל ראש מיה עד שמגיעים לכיכר בה יוצאים ביציאה השנייה אל רחוב שמשון. ממשיכים ופונים אל עבר ביכורים ומתפתלים עם הכביש עד שמגיעים אל המוזיאון. אם נוסעים אכן דרך רחוב ביכורים הנסיעה לא אמורה להיות ארוכה יותר מעשר דקות, אך יש עוד אופציה והיא מדרך פיק"א וכביש 672 שמאריכים את הדרך בכמה דקות.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: