להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מצפור השלום  - מפת הגעה

אם אתם מגיעים לחיפה ואתם רוצים למצוא בה מקום בו תוכלו לצפות על העיר ולהתרשם ממנה, מצפור השלום או בשמו השני והמוכר יותר – גן הפסלים, הוא המקום בו אתם חייבים לבקר. הגן נקרא גן הפסלים מכיוון שיש בו 29 פסלים מברונזה שפזורים בו, פסלים מרהיבים שהונקו לעיר על ידי האמנית אורסולה מלביו.

הכניסה לגן היא חינמית והגן מתאים לכל המשפחה, והוא מאפשר בעיקר צפייה בנוף המרהיב שנשקף ממנו. ניתן לראות מגן הפסלים\מצפור השלום את ראש הנקרה כמו גם קו חוף הים, את הגנים הבהאיים, את נוף הגליל והמפרץ, את נמל חיפה ואת המושבה הגרמנית. אם אתם רוצים להתחיל סיור בעיר, מצפור השלום הוא נקודה מצוינת להתחיל ממנה בין אם ברגל או באמצעות רכב. המום מתאים אם כן למשפחות ומתאים לקבוצות, והוא מתאים לא פחות לזוגות שמחפשים את הנוף והרומנטיקה. אין ספר שגן הפסלים או בשמו השני מצפור השלום, הוא אחת מהנקודות שאי אפשר להגיע לחיפה בלי לבקר בהן.

הגעה ממנהרות הכרמל

אם אתם מגיעים למקום ממנהרות הכרמל, אתם צריכים לצאת ביציאה לכיוון נווה שאנן ולנסוע עם הכביש לכיוון רמת ויז'ניץ, גאולה והדר הכרמל. לאחר הדר הכרמל תצטרכו לפנות שמאלה לכיוון שדרות הציונות ולאחר שתראו את הגנים הבהאיים בצד שמאל, תגיעו למצפור השלום. זמן הנסיעה ממנהרות הכרמל הוא כ12-15 דקות.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: