להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

גן הפסלים  - מפת הגעה

אם אתם מגיעים אל העיר חיפה ואתם רוצים לראות אותה ממעוף הציפור, אתם חייבים לבקר בגן הפסלים או בשמו השני "מצפור השלום". השם "גן הפסלים" ניתן לו מכיוון שיש בו 29 פסלים מברונזה, פסלים שאת כולם תרמה הפסלת אורסולה מלבין. זהו הגן הציבורי הראשון בעולם אשר מוקדש בצורה בלעדית ליצירותיה של אמנית אחת הלא היא אורסולה מלבין. אורסולה שנולדה בברלין וברחה ממנה בהיותה בת 22 מאימת הנאצים, הגיעה לשוויץ שם החלה בעבודתה האומנותית. הפסלים שלה הם דמויות של גברים, נשים וילדים ובמהלך השנים היא קיבלה 12 פרסים על יצירותיה כשהחשובה בהן היא מדליית הזהב על פסליה מטעם האקדמיה הצרפתית לאומנות.

גן הפסלים הוא אם כן גם מצפה מרהיב ממנו ניתן לראות אתרים חשובים בעיר חיפה ובסביבותיה. אפשר לראות ממנו את נמל חיפה, את הגן הבהאים המפורסם, את מפרץ חיפה עד לנצרת עילית ולראש הנקרה, ואת המושבה הגרמנית. זהו מקום שמתאים לביקור עם המשפחה או עם בן או בת הזוג.


הגעה לגן הפסלים ממנהרות הכרמל

אז איך מגיעים ממנהרות הכרמל (כביש 23) לגן הפסלים? יורדים מהמנהרות במחלף רופין וממשיכים על דרך רופין, פונים שמאלה אל רחוב ארלוזורוב לכיוון הדר הכרמל, עוד פעם שמאלה אל רחוב מסדה ואז ימינה אל רחוב טבריה ומשם שמאלה אל שדרות הציונות עד שרואים את הגן על יופיו.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: