להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון חיפה לאומנות  - מפת הגעה

מוזיאון חיפה לאומנות הוא אחד המוזיאונים החשובים בישראל. הוא החל את דרכו בשנת 1951 בתוך מבנה עיריית חיפה, אך היום הוא פועל בוואדי ניסנס. המוזיאון נמצא בתוך בניין תלת קומתי שיועד לשימור ליד שכונת הדר, אזור בו מתחברות שתי תרבויות היהודית והערבית. במקום יש תערוכות שמתחלפות 3 פעמים בשנה כמו גם תערוכה מרכזית ותערוכות משנה.

במוזיאון ישנן כ-7,000 עבודות שבהן רישום, ציור, פיסול, עבודות על נייר ווידאו כמו גם אוספים של אמנים ישראלים כמו מיכאל גרוס, משה קופפרמן, פנחס כהן ומנחם שמי. יש גם אוסף בינלאומי של האמנים מארק שגאל, חנה אורלוף, דייגו ריוורה ואחרים ובמקום גם אגף אינטראקטיבי לילדים בתוך "המרכז לאומנויות" שבו ישנם גם קונצרטים, הרצאות וימי עיון. מי שמחפש מוזיאון מרתק להעביר בו כמה שעות ומי שמחפש לראות עבודות מגוונות ימצא את מוזיאון חיפה לאומנות כמוזיאון מרתק בשבילו. זהו מוזיאון שקיים כבר שנים ארוכות ולפני כ-40 שנה הוא עבר שיפוץ מאסיבי בשביל שיוכל להציג תערוכות רבות.


הגעה אל מוזיאון חיפה לאומנות ממנהרות הכרמל.

אם אתם רוצים להגיע למוזיאון חיפה לאומנות ממנהרות הכרמל תצטרכו לצאת לכיוון נווה שאנן ולהתחבר לדרך נחל הגיבורים. לאחר מכן תמשיכו אל רחוב אבן גבירול ומשם לפנות לעבר מעלה השחרור לכיוון ואדי ניסנס ולאחר מכן לפנות שמאלה בכיכר אל הנביאים ולהמשיך עם הכביש עד שתגיעו למוזיאון.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: