להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון הרמן שטרוק  - מפת הגעה

הצייר ואמן ההדפס הרמן שטרוק נחשב לאחד האמנים החשובים בישראל והמוזיאון שעל שמו הוא המקום בו הוא גר בעבר ובו היה גם הסטודיו שלו בשכונת הדר הכרמל בחיפה. כיום יש בו תערוכות מתחלפות בתחום ההדפס כמו גם הנצחה של פועלו של האמן, והמבנה המקורי היה קומה אחת עם מרתף וברבות השנים נוספה לו קומה נוספת יחד עם מדרגות חיצוניות.

את הבניין תכנן האדריכל אלכסנדר ברוולד והוא נבנה שנתיים משנת 1924, ובשל היותו של האדריכל בעל עקרונות ציוניים הוא נתן לקבוצת פועלים דתיים לבנות את המבנה אך הם לא התמחו בבנייה בבטון כמו הערבים ולכן המבנה אינו סימטרי לגמרי. המבנה עבר עוד גלגולים שונים בהם רכישת המבנה על ידי ארגון נשי המזרחי, רכישת המבנה על ידי העירייה מידי קבלן שקנה אותו ורצה להרוס אותו אך הוא לא הצליח בעקבות מחאה ציבורית. היה בו מוזיאון למוזיקה וספרייה אזורית, וכיום כאמור המשום משמש כמוזיאון ליצירותיו של הרמן שטרוק כמו גם של תערוכות שונות.


הגעה אל מוזיאון הרמן שטרוק ממנהרות הכרמל

אז איך מגיעים למוזיאון הרמן שטרוק ממנהרות הכרמל? פשוט מאוד. נוסעים בכביש 23 (מנהרות הכרמל) לכיוון מזרח ויורדים במחלף רופין, ולאחר מכן ממשיכים צפונה עם דרך רופין עד לרחוב ארלוזורוב אליו פונים ימינה, ומספר 23 זה מבנה המוזיאון. ללא פקקים מיוחדים זו נסיעה של כ-5-10 דקות מהמנהרות.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: