להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון הרכבת  - מפת הגעה

לרכבת ישראל יש היסטוריה מפוארת והמסילות והקרונות שאנו נחשפים אליהם בשנים האחרונות רחוקים מאוד מאיך שהם היו בעבר. אם אתם רוצים לראות ולבחון את מה שעבר על רכבת ישראל על שנותיה הרבות, תוכלו להגיע למוזיאון הרכבת בחיפה שנמצא בתחנת רכבת חיפה מזרח. מוזיאון הרכבת מציג את התרבות המסילתית של ישראל שהחלה את דרכה לפני כ-120 שנה וניתן לראות בה מוצגים בולטים מעניינים. בין המוצגים הללו יש את קרון האמבולנס ששימש את הצבא הבריטי להעברת פצועים במהלך מלחמת העולם הראשונה, קרון שנבנה עבור הרכבת המצרית ועשה את דרכו לישראל, יש את הקרון הראשון של הכרמלית מההיסטוריה הקרובה יותר, שנת 1992 שהוחלף ב-2018 לקרון חדש, יש את קטר הדיזל בהינע הידראולי את קרון הנוסעים עבור קציני הרכבת בזמן המנדט הבריטי ואחרים.

המוזיאון כולל לא מעט מיצגים מעניינים וביקור בו מתאים הן למבוגרים והן לצעירים ואף לילדים. אם אתם מטיילים באזור חיפה, אתם לא יכולים לפספס את המוזיאון הזה, שהפך במרוצת השנים לפופולארי במיוחד.


הגעה למוזיאון הרכבת דרך מנהרות הכרמל

אז איך מגיעים אל המוזיאון ממנהרות הכרמל? יש שתי דרכים לעשות את זה. או להמשיך לכיוון מזרח ולרדת לכביש 4 ולנסוע לכיוון דרום לאזור ואדי ניסנס עד למוזיאון, או בדרך הקצרה יותר, לרדת במחלף רופין ולנסוע על דרך הגיבורים, להתחבר לכביש 4 ולנסוע עד למוזיאון.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: