להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

מוזיאון הכט אוניברסיטת חיפה  - מפת הגעה

אם אתם מגיעים לחיפה ומוזיאונים הם מקום בילוי מועדף עליכם, מוזיאון הכט באוניברסיטת חיפה יעניין אתכם. זהו מוזיאון שקיים כבר משנת 1984 ונוסד על ידי אחד ממייסדי חברת הנאמנים של האוניברסיטה הד"ר ראובן הכט. זהו מוזיאון המציג פריטים ארכיאולוגיים ארץ ישראלים שמייצגים את התרבות החומרית בתקופות הקדומות בארץ ישראל. ד"ר ראובן הכט התעניין בעיקר בתקופות שהיו בעלות משמעות לעם ישראל והמוזיאון מתמקד בתקופות הללו שהיוו חלק מתפישת עולמו של ד"ר הכט שארכיאולוגיה היא מרכיב משמעותי בציונות.

ישנן תצוגות קבועות במוזיאון שכדאי לראות כמו תצוגת הפיניקים בחוף הצפוני של ארץ ישראל בתקופת המקרא, תערוכה שמתמקדת בתרבות של תושבי ערי החוף באגן המזרחי של הים התיכון, תערוכה שמתמקדת בתעשייה ובמלאכות קדומות כמו חרושת המתכת, חרושת עץ, מלאכת הזכוכית, מלאכת הפסיפס ואחרות, תערוכות שעניינן הינו תצוגות נושאיות כמו תכשיטים, צעצעים, נרות שמן, מטבעות, ממצאים מחפירות הר הבית ותערוכות קבועות אחרות שיוצרות עניין רב אצל רבים שמגיעים לבקר במקום.

הגעה למוזיאון ממנהרות הכרמל

אם אתם מגיעים למוזיאון הכט ממנהרות הכרמל, אתם צריכים לצאת במחלף רופין ולנסוע על הכביש דרך דרך פיק"א, להמשיך אל דרך חנקין, לפנות ימינה אל אינטרנציונל שבמשך משתנה שמו של הכביש לד"ר ארתור בירם, ובהמשך לקחת שמאלה אל כביש 672 ומשם לאוניברסיטה. זמן ההגעה ברכב הוא כרבע שעה.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: