להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl
     

הצטרף אונליין

הצטרפות בקליק
     

הרשמו עכשיו

ללא דמי מנוי

כפר האמנים עין הוד  - מפת הגעה

אם אתם מגיעים לאזור הכרמל אתם חייבים לבקר גם בכפר האמנים עין הוד, כפר ששוכן בדרום הכרמל ורשום כאגודה שיתופית להתיישבות. זהו כפר שנבנה על חורבותיו של הכפר הערבי "עין חוד" ממנו ברחו התושבים במהלך מלחמת העצמאות, והוא מוגדר כיישוב שמי שרוצה לגור בו צריך לעסוק באמנות ובאומנות. יש בו גלריה מרכזית כמו גם גלריות פרטיות של תושבי המקום, יש בו סדנאות אומנות שונות ומעניינות, יש בו את מוזיאון ינקו דאדא ויש בו אמפי תיאטרון.

מי שאומנות זורמת בדמו יוכל ליהנות מתערוכות שמוצגות בעין הוד מפעם לפעם, יוכל לצפות במיצגים מרהיבים, לשוחח עם האמנים על עבודתם ויוכל לחוות את האומנות הישראלית במיטבה. בעין הוד פועלים שחקנים רבים, זמרים, אדריכלים, משוררים, מעצבים, סופרים, ציירים ואמנים אחרים. זהו המקום עם הריכוז הגבוה ביותר של זוכי פרס ישראל ולמעשה עשרה מהם מתגוררים במקום. אם אתם מעוניינים להגיע לעין הוד תוכלו לעשות את זה גם דרך מנהרות הכרמל.


ממנהרות הכרמל לעין הוד

אחת הדרכים להגיע לכפר האמנים עין הוד היא באמצעות כביש 23 אליו תוכלו להתחבר ולנסוע מערבה. בהמשך תוכלו לנסוע על כביש 2 או כביש 4 לכיוון דרום ואם הגעתם מכביש 2 תצטרכו לפנות שמאלה לכביש 721 ולהתחבר לכביש 4, ובכביש 4 תצטרכו לפנות שמאלה אל כביש 7111 ומשם הדרך לכפר האמנים קצרה.

יעדים נוספים


   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: