להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

חוף נווה ים - (חוף בראשית)

הדפס
   שירותים    מקלחות
חוף נווה ים - (חוף בראשית)
חוף נווה ים - (חוף בראשית)

חוף נווה ים הוא חוף פסטורלי ושקט, פינת חמד של ממש בה אפשר לנשום עמוק ולהירגע. החוף נמצא בצדו המערבי של קיבוץ נווה ים הצמוד לעתלית, ובמרחק נסיעה קצר מהיציאה הצפונית של מנהרות הכרמל.
החוף אידיאלי למשפחות וילדים, וגם למי שרוצים להתנתק מהמולת העיר והיום יום. במרחק של כמה דקות נסיעה מהחוף ישנו פארק מים עם מגלשות ומתקנים (הכניסה למתחם הפארק בתשלום).

חוף נווה ים הוא חוף מוכרז, בעל מבנה מיוחד, המשתרע על פני קילומטר של חול לבן וים שקט הודות לצורת החוף המקומרת וקו הסלעים התוחם אותו. רק חלק מהחוף הוא חוף מוכרז אשר כולל שירותי הצלה, קטע זה מעט צר יותר ורוחבו כ-75 מטרים. הודות למיקומו הגאוגרפי, בימים של ראות טובה אפשר לראות הרחק אל תוך הים התיכון, עד קפריסין. הסלעים שבצדו המערבי של החוף יוצרים מחזה מרהיב ומיוחד, של מים הניתזים מבין הסלעים בקצב הגלים.

חוף נווה ים - (חוף בראשית)

החוף מתוחזק ונקי, ומגיעים אליו מתרחצים מכל הארץ הודות לחניה המוסדרת שיש בו. הכניסה לחוף אינה בתשלום. בנוסף על שירותי הצלה, יש בחוף נווה ים גם מסעדה, קיוסק, שירותים ומקלחות. אפשרות נוספת לבילוי בחוף היא השכרת קיאקים וסירות משוטים, בתוספת תשלום. בנוסף, במרחק של כמה עשרות מטרים ומחוץ לתחום החוף המוכרז, ניתן למצוא לגונה רדודה המתאימה לשכשוך ילדים, בפיקוח מבוגרים כמובן.

חשוב לדעת שבדומה לחופים מוכרזים אחרים, ועל מנת להגן על ערכי הטבע הייחודיים בחוף נווה ים, השהות במקום מותרת בשעות הרחצה בלבד ולא ניתן לקיים במקום קמפינג.

חוף נווה ים - (חוף בראשית)

דרכי הגעה ממנהרות הכרמל:

מהיציאה הדרומית של המנהרות מתחברים לכביש 2. יורדים במחלף עתלית וממשיכים עם הכביש לקיבוץ נווה ים. עולים על הגשר המחבר בין עתלית לקיבוץ. ממשיכים ישר ומגיעים לחוף.

קישור למפת הגעה

*המידע מוגש כשירות לציבור, הפרטים המצויינים בכתבה עלולים להשתנות מעת לעת.

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנויים ברכב פרטי משלמים פחות - רק 6.95 שח למקטע
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרף כמנוי    5424*
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: