להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

תקנים בינלאומיים - ISO

תקנים בינלאומיים - ISO

מחלף קריות - מנהרות הכרמל
מחלף קריות - מנהרות הכרמל

חברת נתיבי הכרמל מקבוצת דרייב, מפעילת מנהרות הכרמל, פועלת ומפעילה את המנהרות בהתאם לחוקים, תקנים, תקנות ומפרטים מחייבים כלפי המדינה והזכיין תוך מודעות והקפדה על נושאי בטיחות ובריאות בתעסוקה ואיכות סביבה. יעדים מרכזים של החברה מתבטאים בשיפור מתמיד תוך העלאת היקף המשתמשים במנהרות, שביעות רצון הלקוחות מהשימוש בהן, תחזוקת המנהרות וחלק מהמערכות התומכות, מוניטין החברה, תרומה לסביבה, מחויבות לקהילה, שידרוג המשאב האנושי והקפדה על הבטיחות והבריאות בתעסוקה.

השיפור המתמיד מתייחס לאפקטיביות מערכות ניהול האיכות, ניהול איכות הסביבה וניהול הבטיחות והבריאות בתעסוקה. החברה קשובה לצורכי לקוחותיה, בעלת חדשנות טכנולוגית, ופועלת לשיפור מתמיד של איכות שירותיה, תהליכי העבודה ולשיפור וייעול תהליכי הבקרה והניטור.

הנהלת החברה מקצה משאבים וכוח אדם מיומן העובר הדרכה והסמכה על פי הנדרש לשם מימוש הערכים, מדינויות האיכות, איכות הסביבה, הבטיחות והבריאות התעסוקתית. מנהלי ועובדי החברה מחויבים לאיכות גבוהה של תהליכי העבודה וכל הפעילויות הנדרשות בנהלי החברה לרבות נהלי האיכות והבטיחות והבריאות בתעסוקה.

מדיניות הנהלת החברה מוצגת ומוסברת לכל אחד מעובדות ועובדי החברה, באמצעות פרסום ברשת המחשוב בחברה ו/או מינהלת הידע ו/או על לוחות המודעות בחברה ובאמצעות הצהרת ערכים ומחויבויות ההנהלה ועובדיה לאיכות כוללת, על פי התוכנית שהוכנה בחברה.


החברה מחוייבת לצמצום ההשלכות הסביבתיות ושמירה על עקרונות פיתוח בר קיימא של התשתיות התחבורתיות מתוך אחריות, שקיפות והגינות המהווים בסיס לפעילותינו. אנו שמים דגש רב על ההיבטים הסביבתיים והנופיים של המנהרות.


חב' נתיבי הכרמל מוסמכת לפי התקנים הבינלאומיים הבאים:

  • ISO 9001:2015 תקן ניהול האיכות.
  • ISO 14001:2015 תקן ניהול איכות הסביבה.
  • 2018:ISO 45001 תקן ניהול בטיחות וגהות תעסוקתית.
הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: