להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

טיולים מאורגנים בצפון

קושי
2
2
טיולים מאורגנים בצפון
טיולים מאורגנים בצפון

צפון הארץ מאז ומתמיד היה האזור הפופולרי ביותר בקרב המטיילים. בכל שנה אלפי מטיילים מכל בכל הגילאים ומכל רחבי הארץ, פוקדים את הצפון ומקבלים הצצה אל הפנינה הירוקה של מדינת ישראל.

מטיילים רבים בוחרים להגיע לצפון לאור המגוון העצום שהוא מציע; נופים מרהיבים לצד נקודות תצפית, מקורות מים לצד היסטוריה, מסלולי הליכה בכל רמות הקושי ופינות חמד שמאפשרות מנוחה לנפש.

טיולים מאורגנים בצפון נחשבים לפופולריים בקרב המטיילים המגיעים במהלך השנה. הטיולים מתקיימים בליווי מדריכים המכירים את האזור היטב, מה שמאפשר למטיילים להתרכז אך ורק בהנאה ובהיכרות עם האזור היפהפה שהגיעו אליו.

טיולים לכל המשפחה

יש לא מעט מסלולים ברחבי הצפון המתאימים לכל המשפחה, המאפשרים זמן איכותי משפחתי, היכרות עם צפון הארץ ותחושה של חופשה אמיתית בתוך ארצנו הקטנטונת.

אחד הטיולים המאורגנים האהובים ביותר לאור הנוף המרהיב ביופיו שנגלה לאורכו, הינו מסלול העובר דרך נוף כרמל.

המסלול מתאים כטיול למשפחה בצפון שרוצה להגיע ולהנות מהשקט באזור, למטיילים שמעוניינים במסלול הליכה המשלב נוף מיוחד או כטיול לעובדים בצפון לאלו שרוצים לשבור את השגרה.

מסלול נוף כרמל משלב תצפיות נוף מרהיבות, המשלבות סוגי נופים שונים המשתלבים יחד בהרמוניה עוצרת נשימה. יער לצד ים, נוף הררי, תצפיות ופינות חמד ירוקות שלא תרצו לעזוב.

מעבר לנופים עוצרי הנשימה, מסלול נוף כרמל נמצא בקרבת נקודות ציון חשובות. ניתן לעצור בנקודות כמו חניון שבילי רון, מצפור מיכל סיטון, אנדרטת הטייס מוטי שרון או מצפה עופר, המציין את קצה דרך נוף הכרמל. המצפה אל הטיפוס אסור, משום שהוא משמש כנקודת תצפית לגילוי שריפות, אך ניתן להנות מהנוף הנשקף בשטח שבו הוא מוצב, ולהתבונן אל עבר רחבי הכרמל ומישור חוף הכרמל היפהפיים.

טיול לעובדים בצפון

אחת הבחירות הפופולריות ביותר של מעסיקים, היא טיול מאורגן לעובדים בצפון. חברות או עסקים שרוצים לשבור מעט את השגרה, להכיר חלקים נוספים בארץ ולהנות מטיול מאורגן ומרתק, פוקדים במהלך כל עונות השנה את הצפון.

טיול לעובדים בצפון המשלב יום כיף או יום גיבוש, מתאים במיוחד באזור צפון הארץ, לאור האטרקציות המגוונות והבלתי מוגבלות שמציע האזור.

הטיול המאורגן מאפשר לכל עובדי החברה, כולל המעסיקים, להנות מהטיול עצמו בראש שקט וללא דאגות. זה מאפשר זמן איכות עם העובדים, היכרות מעמיקה והתמקדות בהנאה מהטיול ובשיח אישי בין העובדים, ללא דאגות.

אחד מהמסלולים המועדפים על מעסיקים כטיול עובדים לצפון, הוא טיול לאורך החוף הצפוני העכו. הטיול מתחיל במוזיאון אסירי המחתרות, שם ייחשפו העובדים לתרבות ולמעט היסטוריה חשובה. לאחר מכן, ישנה אפשרות לשייט רגוע בין חופי עכו וחיפה, עד לנקודה האחרונה בחוף עכו, שם תוכלו לשהות, לנוח ולהתבונן בנוף המרהיב הנגלה אל מול עיניכם לצד מצודת עכו המיוחדת ביופיה.

לצבור חוויות בצפון הארץ

צפון הארץ של מדינת ישראל זהו אזור המציע אפשרויות בלתי מוגבלות להנות, לצבור חוויות ולקחת חלק בטיולים, מסלולים וסיורים מרתקים בשפע. אפשר להגיד שזה האזור המושלם לטיולים: הנופים הירוקים, מזג האוויר הנוח, מקורות מים רבים, פארקים וחניונים ללינה בשטח. כל מה שנשאר זה לעצור ולהתרשם מהנוף.

בין אם אתם רוצים לגבש את העובדים שלכם, או לקחת טיים-אאוט משפחתי, טיול מאורגן לצפון הוא הבחירה הנכונה והמדויקת.

בלי להתעסק בארגון, קריאת חומר ומידע או תכנון מסלול; הטיול, כשמו כן הוא, כבר מאורגן מקצה לקצה. כל מה שנשאר לכם זה לארוז כמה נשנושים, פירות ומים ולהגיע.

 
הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: