להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

ריכוז פארקים בצפון

קושי
ריכוז פארקים בצפון
ריכוז פארקים בצפון

אם אתם רוצים להרגיש שאתם באמת בורחים מהשגרה, אם אתם רוצים להחליף את הנוף הטבעי שלכם בנוף מרהיב הרבה יותר, באין ספור אטרקציות ובאווירה כיפית במיוחד אתם חייבים להגיע אל הצפון. אזור הצפון הוא אזור מרהיב, אזור ירוק עם המון טבע מסביב. הוא מציע את כל מה שצריך בשביל חופש אמיתי בין אם הוא של ימים או שעות, ויש בו גם מגוון פארקים שמתאימים למבוגרים וילדים, לזוגות ולמשפחות.

אז הנה ריכוז של כמה פארקים בצפון שתוכלו להגיע אליהם ביום אחד, פארקים מיוחדים שכולכם תהנו בכל אחד מהם.

פארק הקישון

שילוב של ציפורים ממינים שונים יחד עם המון ירוק בעיניים, הוא שילוב מושלם לפתיחה של טיול ופארק הקישון בהחלט מספק את זה. יש בו ציפורים שונות כמו קורמרונים ומגלנים יחד עם אנפות ושלדגים, יש בו מים טבע מרהיב וכמובן אין סוף ירוק בעיניים. פארק הקישון הוא המקום למי שאוהב לצלם, למי שרוצה להפיק תמונות מרהיבות של טבע במיטבו, של בעלי חיים מעופפים ושל טבע מדהים.

בפארק הקישון תוכלו להתחיל את היום, תוכלו לשלב בו פיקניק של ארוחת בוקר אם רק תצאו מספיק מוקדם מהבית כדי להתחיל את הטיול.

פארק מעיין הדייג

פארק מעיין הדיג הוא עוד פארק מעניין מאוד באזור והוא מחזיר אותנו אל הטבע, אל הירוק והטבעי. הוא משתרע על חצי הקילומטר האחרון של נחל קישון והוא כולל שלוש שבעות שצופות אל הנחל. יש בו עופות נודדים, מדשאות רחבות ידיים והמון מקום לשחק וליהנות.

פארק הפרפר ברמת הנשיא

אז התחלתם את היום עם המון ירוק, עם טבע ועם יופי מרהיב ועכשיו זה בדיוק הזמן לתת לילדים להוציא אנרגיות, ואנרגיות באזור הזה מוציאים בפארק הפרפר שנמצא ברמת הנשיא. שכונת רמת הנשיא היא שכונה שקטה בעיר חיפה ומה שמתגלה בחלק הפנימי שלה היא אטרקציה נהדרת בעיקר למשפחות. זהו פארק גדול במיוחד שיש בו המון שטחים ירוקים, אבל לא רק שטחים ירוקים אלא גם גן עדן של ממש לילדים ולפעוטות בדמות של מתקני טיפוס ומתקנים אתגריים לילדים, מתקני שעשועים וגן שעשועים לגיל הרך. 

אם אתם מגיעים עם הילדים בקיץ לפארק הפרפר, בשעות מסוימות הם גם יוכלו ליהנות ממזרקת מים כיפית במיוחד. מה עוד? בפארק הפרפר יש את המתקן הגדול ביותר בעיר חיפה, מתקן בצורת ספינה.

אזור הצפון מציע לנו לא מעט ירוק ולא מעט אטרקציות לצידו, זה אזור שיש בו לא מעט מה לעשות, בין אם מגיעים כמשפחה או כזוג ואפילו לבד, בין אם מגיעים ליום אחד או יותר. יש בו את הפארקים שהוזכרו כאן ועוד כמה אחרים, ועם תכנון נכון של מסלול הטיול באזור, אפשר להפיק ממנו המון. אפשר ליהנות מטיול כזה מכל רגע. 

 
הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: