להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

רעיון לטיול עובדים בצפון (חלק ג')

קושי
רעיון לטיול עובדים בצפון (חלק ג')
רעיון לטיול עובדים בצפון (חלק ג')

אז החלטתם בשעה טובה לקחת את העובדים שלכם ליום כיף, לטיול בצפון היפיפה ובאתרים השונים שיש בו. "הבעיה" בצפון שיש בו כל כך הרבה, שזה אזור גדול מאוד שאפשר להעביר בו גם חודש. 

אבל בכל זאת אתם רוצים להתמקד, רוצים לקחת את העובדים שלכם לכמה מקומות ביום אחד, אז הנה מסלול לדוגמא שאתם יכולים לבחור, מסלול שכולל טבע, בעלי חיים, ואת העיר חיפה במיטבה.

פארק הכרמל – המקום להתחיל ממנו

מתחילים בירוק, וההר הירוק תמיד מספק אותו בלי ספק. אין כמו טבע במיטבו, אין כמו צמחיה מדהימה ובעלי חיים מסביב, וכשמדברים על טבע באזור הצפון מתכוונים לפארק הכרמל. פארק הכרמל הוא לא מקום אחד אלא צבר של כמה גנים לאומיים ושמורות טבע, הוא משתרע מעמק המהר"ל ונחל מערות והוא מגיע עד לגבולות הדרומיים של העיר חיפה ולנשר שנמצאת בצפון. יש בו כמה נחלים כמו נחל נדר ונחל כלח, יש בו בעלי חיים כמו היחמור הפרסי והאייל הכרמלי, יש בו אתרים פרה היסטוריים ודתיים כמו מנזר המוחרקה והוא גם המקום לעצור בו לפיקניק של ארוחת בוקר שווה במיוחד.

ממשיכים לטיילת לואי

אז העובדים שלכם ספגו את הטבע ועכשיו הם רגועים ומחוייכים, וזה בדיוק הזמן להגיע איתם אל העיר עצמה ואל הדובדבן שבה הלא היא טיילת לואי. מהי טיילת לואי? טיילת לואי היא טיילת שמשתרעת לאורך רחוב יפה נוף, היא קיימת כבר כשלושים שנה והיא משקיפה לנוף של מפרץ חיפה. אפשר לראות בטיילת את הגליל המערבי ואת רכס רמים, ממרפסת תצפית מרהיבה, יש בה בריכה עם פסל קטן בגן "יפה נוף", ואם אתם מגיעים בזמן שכבר אפשר לאכול ארוחת צהריים, תוכלו לנצל את השהייה ליד מלון דן כרמל ולאכול במסעדה שבו (כמובן שמומלץ מאוד בתיאום מראש)

גן החיות הלימודי בחיפה

הגעתם כבר לחיפה? לא תוכלו לוותר על גן החיות הלימודי, ולא, הוא לא נועד רק לילדים כך שגם העובדים שלכם יכולים מאוד ליהנות מהביקור בו. יש בו בעלי חיים מרתקים ובין העופות אפשר לראות את החסידה הלבנה, את חיוואי הנחשים ואת הדררה האלכסנדרונית, בין היונקים תוכלו לראות את הצבי הארץ ישראלי ואת הנמר הפרסי, בזוחלים תיראו את הפיתון ההודי, מטבעון המדבר ועוד רבים אחרים, ובכלל, תיחשפו לבעלי חיים שלא הכרתם כנראה לפני.

אין ספק שטיול עובדים יכול להיות חוויה מעצימה עבורם, יכול להיות מסע מגבש וכזה שכולם ייהנו ממנו. טיול עובדים צריך להיות מתוכנן כמו שצריך בכדי שהם באמת ייהנו ממנו וייצאו מרוצים ועם דעה חיובית יותר על מקום העבודה שלהם ולכן צריך לתכנן כל פרט ופרט בטיול. מה שבטוח הוא שגם העסק ירוויח, הוא ירוויח עובדים מרוצים ופרודוקטיביים יותר.

 
הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: