להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

רעיון לטיול עובדים לצפון (חלק ב')

קושי
רעיון לטיול עובדים לצפון (חלק ב')
רעיון לטיול עובדים לצפון (חלק ב')

אז החלטתם לקחת את העובדים שלכם לטיול בצפון ועכשיו כל מה שנשאר לכם זה להחליט לאן תיקחו אותם ואיזה אופי יהיה לטיול הזה. אתם רוצים מאוד לתת להם להרגיש שאתם חושבים עליהם בתור מנהלים, אתם רוצים שהם ירגישו שהשקעתם בהם ואתם מוכנים לעשות לא מעט כדי שזה יקרה.

בצפון לא חסר איפה לטייל ואתם מן הסתם על זמן קצוב. אז הנה 3 יעדים שאתם יכולים לבחור כמסלול ליום כזה.

מתחילים בגנים הבהאים

לא משנה אם אתם חיפאים או שלא, על הגנים הבהאים בטוח שמעתם. אלו גנים שמשתרעים מראשו של הר הכרמל ומסתיימים למרגלותיו. הם בנויים מתשעה עשר גנים מדורגים והציר שבו הם מתוכננים מצביע לכיוון עכו ולא לחינם. עכו היא עיר שיש לה משמעותית דתית והיסטורית לדת הבהאית ובלב הגן יש את מקדש הבאב שמסמל את מקום מנוחתו של הנביא שבישר על הדת הבהאית. 

התחלה של יום טיול לעובדים בגנים הבהאים היא התחלה מצוינת. הגנים הבהאים מרתקים ומלמדים, צבעונים ויפיפיים והם בדיוק מה שצריך בשביל להתחיל בקבוצה יום שכולו כיף.

ממשיכים לוואדי ניסנס

אחרי שהעובדים שלכם סיימו את הביקור בגנים הבהאים, נהנו מהיופי המיוחד שלהם ומהעיצוב הלא שגרתי והצמחים המטופחים זה הזמן להמשיך לואדי ניסנס, שכונה שממוקמת בעיר התחתית של חיפה, שכונה מרתקת עם המון אתרים לבקר בהם. בואדי ניסנס הכול מרוכז ותוכלו לקחת את העובדים שלכם למוזיאונים ולנקודות אומנות אחרות, לחנויות אותנטיות ולשני הפלאפלים המוכרים כל כך – פלאפל מישל ופלאפל הזקנים. 

ביקור באזור לא יכול לעבור בלי כניסה לואדי ניסנס, בלי הריחות המיוחדים והאנשים המרתקים, בלי להיחשף להיסטוריה של המקום. 

מסיימים בנמל חיפה

אז אחרי שאתם והעובדים שלכם אכלתם באחד הפלאפלים של ואדי ניסנס או שהחלטתם להמשיך ולאכול במקום אחר, היעד הבא שלכם יהיה נמל חיפה. נמל חיפה הוא אחד משלושת הנמלים העיקריים בישראל, נמל עצום בו יש מספר רב של טרמינלים בשביל שניתן יהיה לשנע את הסחורות הרבות שמגיעות ועוזבות. זהו מקום מרתק שסביר להניח שהעובדים שלכם עוד לא היו בו, עוד לא נחשפו לפעילות העצומה הזו.

מה אחר כך, אחר כך תוכלו ליהנות מאחת מעשרות המסעדות שהעיר חיפה מציעה. חיפה היא עיר שמשופעת באין סוף מקומות לאכול בהם, קולינריה משובחת בסגנונות שונים. סביר להניח שתירצו שהמקום יהיה כשר בשביל העובדים שומרי הכשרות, ויש לא מעט כאלו בעיר שתוכלו ליהנות בהם.

יום טיול עובדים לצפון הוא רעיון נהדר. הוא צריך להיות מתוכנן כמו שצריך והוא צריך להתחיל בזמן כדי שתספיקו את מה שאתם רוצים. הצפון בכלל וחיפה בפרט מציעים כל כך הרבה, והיום כשיש את מנהרות הכרמל, אפשר לנוע ממקום למקום במהירות רבה.

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: