להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו Ctrl

רעיון לטיול עובדים בצפון

קושי
רעיון לטיול עובדים בצפון
רעיון לטיול עובדים בצפון

אם אתם מנהלים של עסק או בעלים שלו, בוועד עובדים של ארגון מסוים או אחראיים על עובדים בכל תפקיד שהוא אתם בטח מבינים את החשיבות של טיול עובדים שיאפשר להם להתרענן קצת. טיול כזה יהיה טיול שקודם כל ירחיק אותם מהיום יום, יאפשר להם לנקות את הראש וכמובן יגבש אותם ויחזיר אותם לעבודה פרודוקטיביים יותר.

לאיפה לקחת אותם לטייל? לא חסרים מקומות אבל אם כבר טיול עובדים אז כדאי מאוד לאזור הצפון היפיפה, ואם כבר לצפון אז עכו יכולה להיות כיוון מצוין. הנה רעיון לטיול עובדים לעכו שבצפון, טיול שהעובדים לא ישכחו עוד זמן רב ובעיקר, יחזרו ממנו עם כוחות מחודשים ועם אנרגיות חיוביות.

מתחילים מקצת היסטוריה – מוזיאון אסירי המחתרות

העובדים שלכם בטח ירצו גם לבלות וליהנות ולזה נגיע בהמשך, אבל חוויית טיול בקבוצה יכולה לכלול גם היסטוריה, תרבות ועניין. ולכן, אין כמו להתחיל טיול בצפון ממוזיאון אסירי המחתרות, מוזיאון מרתק לזכרם של לוחמי המחתרות שנכלאו בכלא עכו בתקופת המנדט הבריטי.

במוזאון ייחשפו העובדים לחייהם של האסירים שהיו כלואים כמו גם לפריצה הידועה לכלא עכו בה נהרגו לוחמי האצ"ל והלח"י. המבנה עצמו נמצא במבצר מהתקופה העות'מנית מה שהופך את כל הביקור לאותנטי ומעניין עוד יותר. ואחרי שהטיול התחיל בעניין ובפיסת היסטוריה חשובה, אפשר להמשיך למשהו קליל יותר, כייפי יותר ומגבש הרבה יותר.

שייט מלכת עכו

מכירים מישהו שיתנגד לעשות שייט בים, עם אנשים שכיף להיות איתם ובאזור מדהים והכל ביום שהיה אמור להיות עוד יום עבודה מן המניין? אין מישהו כזה כנראה... אם אתם לוקחים את העובדים שלכם ליום כיף בצפון, טיול באזור עכו אתם יכולים להמשיך איתם לשייט מלכת עכו. זהו לא עוד שייט כמו כל שייט אלא שייט בין נמלי עכו וחיפה, שייט סביב חומות העיר העתיקה כשנוף הגליל המערבי וראש הנקרה משתקפים מול. זו היא אטרקציה מדהימה כזו שכולם ייהנו ממנה.

החוף הצפוני של עכו

אחרי שתסיימו את השייט המהנה תוכלו לשהות בחוף הצפוני בעכו. תוכלו לראות את מצודת עכו ואת אמת המים של עכו, את הכנסיות שיש באזור כמו גם המסגדים החשובים, ואין ספק שהעובדים שלכם ייהנו מכל רגע. אם אתם כבר בחוף הצפוני אסור לכם לפספס את טיילת החוף הצפוני של עכו, טיילת מרוצפת שמתחילה מהמגדלור ושרידי החומה העתיקה של עכו וממשיכה כמה מאות מטרים. 

תוכלו לקחת את העובדים שלכם לבית הקפה המקומי או למסעדה שנמצאת על קו המים מה שיכול להיות סיום טעים ליום מדהים. אם תתכננו נכון את הטיול ותנצלו את מה שיש לעכו להציע לכם, תרוויחו יום כייפי במיוחד לכם ולעובדים שלכם, הנאה גדולה והמון טעם של עוד.

הרשמו עכשיו
ללא דמי מנוי
   הצטרף כמנוי    5424*
תנאי שימוש  © כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

  
  
נגישות | 
  
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
 webnoise  :site by
הצטרפות בקליק
התעריפים החדשים במנהרות הכרמל: דברים שכדאי לדעת
מטיילים עם מנהרות הכרמל
מנהרות הכרמל בFACEBOOK
מנהרות הכרמל ב-youtube
מנהרות הכרמל ב-flickr
נגישות | 
  
  
  
  | 
© כל הזכויות שמורות למנהרות הכרמל

site by: